GUILDA LOVCŮ ODMĚN

Guilda lovců odměn je velice stará organizace sdružující většinou lovcl odměn ze všech koutů Galaxie. Jejím nejvyšším velitelem je takzvaný guildovní mistr a jejím hlavním zákoníkem je krédo lovců odměn. Guilda je více sdružením profesionálů, než organizací v pravém slova smylu a vzhledem k nátuře lovců se ne vždy zadaří vymáhat krédo lovců u všech členů. 

Hlavní výhodou členství v guildě pro většinu lovců je snažší přístup k upozorněním na nejrůznější zakázky a akvizice. Dále je to zázemí na většině obyvatelných planet a na všech větších vesmírných stanicích. Nevýhodou pro některé lovce je pak to, že všichni lovci dané buňky guildy mají přístup k zadané zakázce, pokud jim to pravidla buňky dovolí.

LOVCI ODMĚN A STANICE POSLEDNO

Cech lovců odměn s velkou pozorností sleduje stanici Posledno. Z vlastních záznamů ví, že v tamní populaci jsou lidé kteří častokrát figurovali a nebo figurují na sezamu akvizicí. Problém pro lovce bylo vždy se na tuhle stanici dostat a „Akvizici“ vyzvednout. Jen několika málo lovcům se tohle podařilo a teď když obchodní Guilda zveřejnila akvizici za dostatek kreditů pro celou skupinu lovců se rozneslo, že staré pořádky na stanici se změnili, nebo by měly být změněny. Kolem lovce odměn Wesa Civatteho, jehož reputace daleko přesahuje hranice jedné, nebo dvou soustav se velmi rychle vytvořila skupina, která chce snadno a rychle zbohatnout. Navíc se vyskytla jedinečná příležitost svézt se na velké a luxusní lodi obchodní guildy chráněné křižníky republiky až na stanici a kdo by odmítl takovou nabídku?

POLITIKA LOVCŮ ZE STANICE POSLEDNO

 Politika lovců odměn je být silně neutrální a nezasahovat do politik jiných ani se do ničeho nenamočit nelegálního co by možnou novou pobočku mohlo zdiskreditovat. Nemají problém se v téhle situaci i najmout jako ochrana kýmkoliv nebo vyřídit některé zakázky, primární je ale pořád lov.

UDĚLOVÁNÍ AKVIZICÍ

Lovci v rámci buňky Posledno jsou rozdělení do 5 prestižních tříd. Lovci potřebují pro vstup do vyšší třídy vždy splnit dobrovolnou akvizici v obtížnosti této třídy a teprve poté mohou získávat placené akvizice dané třídy.

TŘÍDY PRESTIŽE

SBĚRAČ

Nejčastěji se jedná o pomocníky, nebo čerstvě přijaté lovce v buňce. Vyřizují nejčastěji podpůrné akvizice pro guildu a mohou plnit základní eskortní a hlídací úkoly.

STOPAŘ

Lehce pokročilí lovci, kteří již mají nějaké zkušenosti s plněním akvizicí a vědí jak to chodí v rámci buňky. V této třídě se začínají rozdávat první skutečné lovčí úkoly. 

LOVEC

Do této třídy patří většina lovců. Mohou zde získat středně rizikové akvizice pro lov, ochranu i doprovod. Dále sem patří většina podpůrných členů buňky jako jsou zbrojíři a chemici.

KRAYT

Zde se již setkáváme se staršími a zkušenými lovci, kteří za sebou mají nespočet akvizic všech obtížností. V této třída také najdeme důležité členy buňky jako jsou lékaři a ženisté.

SARLAK

Elitní lovci spadají do této třídy. Většinou jsou to oni, kdo jednají s významnými klienty, loví velká monstra a organizují výpravy složené z mnoha dalších lovců. Každý kdo pomýšlí na velení buňky míří do této třídy 

AKVIZICE VYSOKÉ HODNOTY

Před nějakou dobou kontaktoval vysoce postavený a velmi bohatý obchodník pocházející ze světů Republiky několik lovců odměn se zakázkou na svého bývalého zaměstnance. Jedná se o člověka, s největší pravděpodobností ozbrojeného s dobrými kontakty a zdroji, kterému se již podařilo ukončit život a slibnou kariéru několika dalších lovců. Poslední známá lokace je stanice Posledno, kdesi na okraji Galaxie, která není známá vůbec ničím a říká se, že je to jen krysí díra na orbitě mrtvé planety. Všem lovcům byla poskytnuta podobizna onoho člověka a bylo přislíbeno několik standardizovaných kontejnerů kovových polotovarů, luxusního zboží, chemikálií a také výplata v lokální, nebo republikové měně dostatečně vysoká na koupi vybavené lodi, nebo na život bez práce až do smrti.