ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Co: SW Larp je hra typu svět volně inspirovaná dílem George Lucase – Star Wars. Děj se odehrává v období Staré republiky před a během začátku mandalorianských válek na orbitální stanici Posledno a v jejím okolí. 

Kdy: 9-11.7.2021

Kde: Na Louce u rybníka Dubovec, obec Častotice

Za kolik: do 30.4. – 650,- Kč
               do 31.5. – 800,- Kč
               do 30.6. – 900,- Kč
               později, včetně platby na místě – 1000,- Kč

 * Platbou přispíváte pořadatelům na uspořádání kvalitní akce. Pořadatelé si vyhrazují právo použít příspěvky dle svého nejlepšího vědomí a prohlašují, že nebudou použity k osobnímu obohacení. Za veškeré platby odpovídá hlavní organizátor akce David Ireas Kubíček. Platba komukoliv jinému je vaše osobní rozhodnutí a hlavní organizátor nenese odpovědnost za případné nepředání peněz.

** Platby se budou vracet v plném rozsahu v případě, že se akce nebude konat z důvodu, které organizátor nemůže změnit. (pandemie, nařízení vlády, konec světa atd.). V případě, že budete rušit svou registraci vřele Vám doporučujeme se prvně zkusit domluvit s někým jiným, kdo ještě nezaplatil a vyřídit si převod registrace. V případě, že nemůžete, nebo nechcete svůj registrační příspěvek převést, pořadatel se zavazuje Vám do 30 dní od platby, nejpozději však v den konání akce vrátit plnou výši registračního příspěvku. Po uplynutí této doby si pořadatel vyhrazuje stržení 20% z částky jako nutný manipulační poplatek.

*** V případě, že chcete naši akci podpořit vyšší částkou výměnou za veřejné poděkování, nebo stylovou a účelnou reklamu umístěnou v místě a v termínu konání akce, nebo na webu a facebooku, spojte se prosím přímo s hlavním pořadatelem přes email d.kubicek90@gmail.com. Toto v žádném případě neznamená možnost nakupovat si herní výhody!

Kostým: Nechceme nikomu nařizovat, co má a nemá nosit. Budeme však rádi, když půjde poznat co jste vůbec zač, takže například u zabraka by bylo záhodno mít krom barvy na kůži aspoň pár růžků na hlavě, twi’lekové by měli opravdu mít lekku atd. Zároveň fungujeme ve sci-fi setingu, takže nejrůznějším blikátkám, strakatým nerfkám atp. se meze nekladou, doporučujeme však brát si inspiraci ze stylu předmětů použitých ve filmových dílech Star Wars.

KDO ZA TO MŮŽE

SW Larp pro vás připravují převážně členové a přátelé larpové skupiny Ocelový déšť. Poděkování patří pak hlavně iluminátům, kteří si nepřáli být jmenování a kteří pomohli vytvořit funkční kostru pravidel a příběhu.

Skupina se skládá z více, či méně ostřílených larperů, působí na Olomoucku a zaměřuje se na všechny druhy akcí pořádaných na území ČR. Pokud by Vás zajímaly podrobnosti zkuste si nás najít na nějaké akci, nebo se nám ozvěte přes FB stránku skupiny. 

Pokud nemáte s kým jezdit na akce a jste z Moravy, rádi Vás přivítáme v našich řadách.

Ireas
ten za to může především

Barbar
second in command
story mastermind

Jirka
příběh

Tari
osobní questy a korektura

Morgantis
pravidla a mechaniky

Anubis
pravidla a mechaniky

Tesák
CP táta

Caty
CP máma

Gimli
vrchní goblin-inženýr
ESB

Jelen z Ponorky
kantýna master
troll I. kategorie

Maky
master of kantýna master

Kája
Ferda Mravenec

KDO ZA TO NEMŮŽE

Helka
fotograf

Zvířátko
fotograf

Annie
Medik