GALAKTICKÁ REPUBLIKA

Výprava velvyslanců, zástupců republikové armády, představitelů významných firem a akademiků. Jejich cílem je vrátit celou soustavu Ylesia zpět do náruče republiky, vyjednat s místními představiteli poud možno smírnou smlouvu a přesvědčit je o důležitosti příslušnosti soustavy k republice.

SLOŽENÍ VÝPRAVY

Diplomaté a politici 

směska tvrdých vyjednavačů zvyklých na nepřátelské prostředí, kteří si prošli nejedním konfliktem a i přesto raději používají slova, než blastery. Najdete však mezi nimi jak idealisty věřící myšlence republiky, tak i bezskrupulózní politiky ze středových soustav, kteří vás bez mrknutí oka podrazí a ještě vaši rodinu oškubou i o to, co nemá.

 

Republiková armáda 

je složená z mnoha divizí jako je pěchota, obrněné divize, divize droidů, nebo loďstvo podléhá přímému velení ministra obrany Galaktické republiky a potažmo Nejvyššímu kancléři, který je zároveň nejvyšším armádním velitelem. Členství v armádě je naprosto dobrovolné, pokud se však občan upíše k několikaleté službě získá díky tomu  značné daňové úlevy, stabilní plat a prestižní místo ve společnosti. Republiková armáda přijímá všechny humanoidní rasy lidských proporcí.

 

Zástupci významných firem a akademici

Daleko za předvojem politiků, diplomatů a vojáků následuje zástup manažerů, ředitelů, vědců a techniků, kteří na stanici přicházejí sledovat své zájmy, nebo podporovat výpravu jako takovou. Najdete zde vlastně kohokoliv, většinou se však nejedná o jedince stojící v popředí.

POSLÁNÍ REPUBLIKY VE STANICI POSLEDNO

Hlavním úkolem diplomatické výpravy Republiky je zajistit pořádek a právo na stanici Posledno a chránit obyvatele republiky s právoplatnými nároky na využití tohoto zařízení. Diplomatický sbor si však uvědomuje potenciál a hodnotu této stanice a možné zdroje kolem ní a proto se rozhodlo, že členové armádních složek jsou oprávněni plně podpořit další členy výpravy a materiální výhody plynoucí z této podpory s okamžitou účinností spadá do soukromého majetku. Upozorňujeme však všechny členy výpravy, že hlavní prioritou je úspěšnost výpravy a plnění zadaných úkolů. Neuposlechnutí, nebo záměrné zdržování výkonu vaší práce pro vlastní obohacení nebude tolerováno.